“Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik” – recenzja

“Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik” – recenzja

Kinga Rusin to spełniona i świadoma siebie dziennikarka i matka, która jest znana ze swoich sympatii proekologicznych. Jak sama pisze jej sukces wynika ze zdrowych nawyków. Z diety, gdzie stara się ograniczać cukier i mąkę, żyć w zgodzie z naturą i porami roku.
Ekoporadnik jest skierowany do mieszczuchów, którzy chcą jednocześnie mieć blisko do pracy i mieć dostęp do zdrowej żywności i świeżego powietrza, bo wierzą, że nasze zdrowie i dobro planety są ze sobą powiązane. Którzy chcą wiedzieć co jeść, kiedy się dużo pracuje. Kropla drąży skałę, więc warto dbać nawet o drobne rzeczy jak segregacja odpadów, niemarnowanie żywności, oraz o proekologiczne wychowanie dzieci.

Książka zawiera przepisy na domowe kosmetyki, herbatki ziołowe i szybkie dania np. topinambur po indyjsku, wytrawny sernik, czy zapiekane śliwki.

 

ekoporadnik

[nokaut-offers-box url=’p:/ksiazki/jak-zdrowo-i-pieknie-zyc-czyli-ekoporadnik-9788377787281′ classes=”big”]

Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik
Autor: Kinga Rusin
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Data premiery: 2016
Ilość stron: 391
Okładka: zintegrowana


Related Posts

“Gospodyna. Zaradnik domowy” – recenzja

“Gospodyna. Zaradnik domowy” – recenzja

“Zaradnik domowy” to współczesna wersja “Porządków domowych” Lucyny Ćwierczakiewiczowej. Zawiera bogate ilustracje w stylu Monty Pythona czy „Obyczaje, kultura, osobliwości”.  „O. K. O.” to książka starsza niż ja, którą miałam w domu jako dziecko, gdzie Lech Pijanowski zbierał różne eseje, kurioza, porady i piękne grafiki. […]

“Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce” – recenzja

“Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce” – recenzja

Tokimeki to po japońsku ekscytacja. Ponieważ uwielbiam poradniki w stylu perfekcyjnej pani domu i książki o szukaniu szczęścia, jest to dla mnie naprawdę ekscytująca lektura. Zdaniem Marie Kondo szczęśliwi ludzie to Ci, którzy są otoczeni wyłącznie przedmiotami, które dają im radość, bo żyją oni w […]