Wielka wymiana książkowa – wymień się ze mną książką

Wielka wymiana książkowa – wymień się ze mną książką

Czy słyszeliście o akcji PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ organizowanej przez savethemagicmoments.pl oraz socjopatka.pl?

Ma ona na celu dawanie książkom nowego życia i wspomaganie polskiego czytelnictwa poprzez wymienianie się książkami, które nam się podobały i są w dobrym stanie, i którymi chcemy się podzielić z innymi. Przede wszystkim to też dobra okazja do poznania innych pasjonatów czytania.

Bardzo mi się podoba ten pomysł, zwłaszcza, że od wielu lat większa część moich ubrań pochodzi właśnie z wymienialni. Co miesiąc spotykam się w grupie znajomych znajomych. Każdy przynosi ubrania, które są dobre, ale za ciasne, były nietrafionym prezentem albo po prostu się nam znudziły i wybiera sobie coś z rzeczy, które przyniosły inne osoby.

 

Jak  działa wymianka książkowa w tym tygodniu?

 

 1. Akcja trwa od 1 do 7 października 2016.
 2. W komentarzu pod tym wpisem do 7.10 napisz, która z wymienianych przeze mnie poniżej książek Ci się podoba i jakie książki masz na wymianę (tytuł, w jakim stanie). Wymieniamy się 1:1, czyli 1 książka za 1 książkę.
 3. Książki już zarezerwowane będę wykreślać.
 4. W wymiance może wziąć udział każdy, ale ja będę faworyzować wymienianie się na książki kulinarne i związane z rozwojem osobistym, chętnie z opcją odbioru osobistego w Warszawie. Będę też 8.10 w Łodzi. Dlatego jeśli możesz spotkać się np. w Warszawie to napisz to w komentarzu, będzie to działać na dodatkową korzyść, gdybym miała więcej chętnych na którąś z książek.
 5. Oczywiście jest też opcja wymienienia się przy pomocy poczty, wtedy każda strona wysyła książkę na swój koszt poleconym.

 

Organizatorki akcji prosiły, żeby napisać, że czytelnicy proszeni są przez o umieszczenie na Facebooku informacji: biorę udział w akcji #przeczytajipodajdalej2 organizowanym przez @savethemagicmoments oraz @socjopatka.pl, w którym to poście wymieniają własne pozycje z domowej biblioteczki. W ten sposób wstawiając hasha znajdziemy wszystkie książki i wszystkie osoby, które zechcą dołączyć.

 

Zgodnie z regulaminem akcji, gdyby ktoś marzył o którejś z tych książek, ale nie miał nic sensownego na wymianę, to może książkę też kupić (proszę wtedy o kontakt), ale pierwszeństwo mają wymiankowicze, bo to jest celem tej akcji.

wymianka

Co ja mam na wymianę?

 

Opis po kliknięciu na link w tytule.

Niebezpieczne związki kulinarne

Autor: Andreas Staikos

 

Doradca smaku 3

Autor: Andrzej Polan

 

Śniadanlove

Autor: David Bez

 

Zdrowo smacznie wyjątkowo czyli koktajle dla zdrowia

Autorka: Katarzyna Błażejewska-Stuhr

 

Jak jeść i żyć by młodym być + DVD

Autorka: Alina Suder

 

Takie życie tylko w Neapolu

Autorka: Katherine Wilson • Fajnie, że jesteś z nami! 🙂

 • Już pisałam u siebie: Śniadaniolove i koktaje za zeznania niekrytego i lekko stronniczych, co Ty na to?:)

  • Kamila

   Super, wykreślam Śniadaniolove i koktaje

 • Iza

  Kuroń za Doradca Smaku?

  • Kamila

   Super! Napisz mi adres wysyłki na maila w w wolnej chwili

 • Magda

  cześć, czy masz jeszcze książkę Takie życie tylko w Neapolu?

  • Kamila

   Tak, a na co chcesz się wymienić?


FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 
Bitnami