II edycja Spotkania Świadomych Blogerek dla Fundacji Tara

II edycja Spotkania Świadomych Blogerek dla Fundacji Tara

Kiedyś kobiety zbierały się na wspólnym darciu pierza.

Teraz tę rolę przejęły warsztaty dla kobiet i spotkania blogerek. Można spotkać się z dawno niewidzianymi znajomymi, poznać nowe ciekawe osoby, potańczyć, podjeść, wziąć udział w ciekawym wykładzie czy dyskusji, poplotkować i zrobić sobie zdjęcie na ściance. Szczególnie ucieszyłam się ze spotkania z Martą z pewnamama.pl, którą poznałąm niedawno na warsztatach dla blogerek.
Przy okazji można było wziąć udział w aukcji charytatywnej i wesprzeć słuszną sprawę. W tym roku środki z licytacji przedmiotów przekazanych przez sponsorów wsparły Fundację Tara i jej schronisko dla koni. Była też okazja, żeby przetestować nowe kosmetyki i zwiedzić Bydgoszcz.

Do Bydgoszczy przyjechałam razem z Olą z Pracownia Alex. Ola prowadzi bloga o byciu kobiecą mamą i robi piękne bransoletki. Z dworca odebrały nas przemiłe chłopaki z Dosiadam.pl . Pojechaliśmy do Centrum Tańca Siwka, gdzie już trwała prelekcja organizatorki, czyli Izy Kornet.
Drugi wykład prowadziła Pola Sobczyk, która opowiadała o tym, czy blogerce potrzebna jest wirtualna asystentka,
Anna-Maria Wiśniewska udzielała praktycznych porad dotyczących budowania marki osobistej w Social Meediach a w kuluarach opowiadała od swojej nowej książce z ćwiczeniami uczącymi poruszania się w Social Media. Można było też posłuchać Aleksandry Radomskiej, która przestrzegała przed byciem kobietą udomowioną i zachęcała, żeby być wilczycą. Były też bardzije praktyczne zajęcia – lekcja tańca i warsztaty plastyczne Sylwi Ciszyńskiej, na których nauczyłam się robić pachnące zawieszki.

Polecam relację video z tego wspaniałego spotkania.

Sponsorzy i partnerzy, którzy wsparli naszą akcję dla schroniska dla koni:
Swiss Image, Apis Cosmetics, Biochemia Urody, EquilibraZakamarki Janda, Sango Trade, Scan Anida, Manufaktura Kartek, Id’Eau, Wydawnictwo OVOMałgorzata Sambor – CaoHean, Marmamax, Ewa Gierula,
MamiNoko,  Akademia Urody marki Basel Olten Pharm, Lemoncraft, Macierzyństwo Raz, WOKÓŁKobiety przy kawie i Goga Crafts.

II edycja Spotkania Świadomych Blogerek

Zdjęcia w czasie spotkania robiły  wspaniałe dziewczyny ze Studio Ninutki (miniatura tego postu) i Lady Amarena Photography (zdjęcie powyżej).


Related Posts

#Blogometamorfoza UgotowanePozamiatane.pl

#Blogometamorfoza UgotowanePozamiatane.pl

Jeśli śledzicie tego bloga, to na pewno zobaczyliście ostatnio kilka zmian wizualnych. Nie. Nie byłam u fryzjera, za to mój blog przeszedł dogłębną blogometamorfozę pod okiem Magdy z Dopracowani.pl.   Na czym polegał projekt #Blogometamorfoza? Praca odbywała się w 2 ścieżkach. Pierwszą był kurs, którego […]

Coaching dla bloga

Coaching dla bloga

Ostatnio dużo myślę o moim blogowaniu. Wprowadzam małe zmiany i zaczynam bardziej planować, o czym chcę pisać. Przez to trochę mniej piszę. Blogowanie zaczęłam na pełnym spontanie. Pomimo tego, że zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym, to po godzinach nie chce mi się prowadzić blogowego Facebooka […]