“Notes kuchenny”-recenzja

“Notes kuchenny”-recenzja

Czy macie jeszcze w domu ręcznie pisane zeszyty z przepisami, które należały do mamy czy babci? Jeśli nie macie i chcecie zapoczątkować taką świecką tradycję i pozostawić po sobie notes, z którego będą korzystały wasze dzieci, to najwyższa pora zacząć.

Mój blog powstał właśnie jako taki elektroniczny notatnik, żebym ja i moi bliscy, w każdej chwili mogli mieć dostęp do sprawdzonych przepisów, bo pamięć jest niestety zawodna. Wiem jednak, że forma elektroniczna nie jest dla każdego. Nie ma to jak stary dobry zeszyt.

notes2

Jeśli jesteście dodatkowo leniwi, możecie skorzystać z notesu, gdzie część najważniejszych rzeczy jest już wpisanych. Nie będziecie więc tracić czasu na wpisywanie podstawowych  przepisów, z których na pewno korzystacie, jak przepis na domowy makaron, rosół, gulasz, czy sernik. Znajdziecie tu tez przeliczniki miar i wag, oraz przewidywane porcje na jedną osobę.                

Teksty wpisane są “ręcznym”pismem do staroświeckiego zeszytu w linię.

Bardzo staroświecki, ale niezwykle praktyczny prezent. A jeśli obdarowany członek rodziny naprawdę zacznie uzupełniać rodzinne przepisy, to za 30 lat notatnik będzie na wagę złota.

notes

 
[nokaut-offers-box url=’p:/ksiazki/notes-kuchenny-nina-majewska-brown-9788380620735.html’ classes=”big”]
 

Notes kuchenny

Autorka: Nina Majewska-Brown

Wydawca: Rebis

Okładka: twarda

Liczba stron: 144

Data wydania: 2016


Related Posts

Sałatka Jarzynowa i “Szarlotka Lenina”

Sałatka Jarzynowa i “Szarlotka Lenina”

Jedną z najlepszych książek kulinarnych, jakie przeczytałam w tym roku jest “Szarlotka Lenina i inne sekrety kuchni radzieckiej” – historia rodziny autorki i kuchni ZSRR w XX w. Ostatnie sto lat Rosji widziane jest przez pryzmat gotowania i jedzenia od carskich uczt do gołych półek […]

“Smakowite prezenty”-recenzja

“Smakowite prezenty”-recenzja

Jeśli kupowanie prezentów dla rodziny kojarzy wam się nie tylko z radością obdarowywania, ale też ze stresem, kolejkami i wydatkami warto przemyśleć jadalne własnej produkcji smakowite prezenty urodzinowe czy bożonarodzeniowe. Okazji do robienia prezentów przecież nie brakuje. Jak pisze Sigrid Verbert, autorka poradnika jak je […]